Telliskivi Loovuskeskus

Meist

Telliskivi Loovuskeskus toob kohale Eesti disainerid ja kunstnikud, kelle käe all on võimalik omandada uusi oskusi ja teadmisi puidutöö, keraamika, valgustite, sisekujunduse, klaasikunsti, kokanduse jpm vallas. Loovuskeskusest leiad alati midagi huvitavat loovuse arendamiseks, alustades origamist lõpetades profiköögis kokkamisega.

Meiega on liitunud oma ala professionaalid nagu valgustidisainer Tõnis Vellama, noordisainer Johanna Tammsalu, klaasikunstnik Anne-Liis Leht, keraamik Liisu Arro ja Craftory Nahatöökoda. Lisaks teeme koostööd Eesti Kunstiakadeemiaga pakkudes tudengitele võimalust juhendada töötuba.

Soovime anda arendavat kogemust lastele. Korraldame töötubasid, kus lapsed saavad uusi käelisi oskusi ning esinemis- ja improviseerimisjulgust. Kohapeal on kasutamiseks erinevad mänguasju ja meisterdamisvahendeid, millega meisterdada erinevatest materjalidest midagi uut ja lasta oma loovusel õide puhkeda. Nädalavahetuseti ootame lapsi oma vanematega töötubadesse, mis mõeldud just peredele. Koos saab osaleda asjade parandamise töötoas või luua midagi uut oma koju.

Meie juures on töötuba läbi viinud:

Särtsakas disainer Johanna Tammsalu brändist Tamma Design

Moeillustraator Kätlin Kaljuvee

Klaasikunstnik Anne-Liis Leht brändist HYTI Design

Craftori Nahatöökoda

Firmaüritused

Telliskivi Loovuskeskus on uus keskkond, kus korraldada firmaüritusi vastavalt oma soovile. Üheskoos saab osaleda naha-, klaasi- või keraamikatöötoas ning pakume selle kõrvale ka toitlustust. Meie ruumid mahutavad kuni 50 inimest. 

Meil on inspireeriv ja avar õhkkond, kus korraldada meeleolukaid sünnipäevasi kuni meeskonna üritusteni välja.

Ruumide rent

Anname võimaluse rentida Telliskivi Loovuskeskuse ruumid, mis mahutavad kuni 50 inimest. Loovuskeskuse ruumid on avarad, valgusküllased ja inspireerivad, mida annab jaotada ka mitmeks väiksemaks osaks. Asume Telliskivi Kvartali uues I-hoones, millele on hea ligipääs nii jala, auto kui ka ühistranspordiga.

 

Telliskivi Loovuskeskuse taga on entusiast ja mööblidisainer Elmet Treier.

Luua keskkond, kus ideed saavad teoks ja aastaks 2020 teada tuntud koht Eestis kuhu tullakse koos kooli-ja lasteaia gruppidega loovust arendama.

Pakkuda mitmekülgset keskkonda oma loovuse arendamiseks

Korduma kippuvad küsimused

Loovuskeskuse uksed on avatud T-P kell 11:00-19:00 või vastavalt kokkuleppele läbi üldkontakti. 

Esmaspäeval puhkame ja sirgume uueks töönädalaks.

Telliskivi Loovuskeskus on loominguline keskkond, kus saab ühiselt koos pere pisemate ning suuremate eakaaslastega loovust arendada.

Töötubadesse on oodatud kõik osalejad, mõnusat meisterdamist ja uute oskuste õppimist jätkub kõigile. Me ei ole seadnud vanusepiire, kõik kel vähegi lapsemeelsust ja lusti on oodatud. Kõik isetehtu saab endale koju või kingituseks kaasa võtta.